| HappyMeg a întrebat:

Care este cel mai tare banc pe care il stiti?

Funda cel care ma face sa rad cu lacrimi!

Răspuns Câştigător
| BlackEyedGirl a răspuns:

La scoala, profesoara da clasei tema sa faca o propozitie cu expresia: "mama e numai una". A doua zi, la scoala, profesoara îi întreaba pe elevi ce propozitii au facut:
- Ionel, tu ce ai scris?
- Cand am fost bolnav, mama a stat tot timpul langa mine, mama e numai una.
- Bravo! Dar tu Georgele, ce ai scris?
- Cand nu stiam sa fac un exercitiu la matematica, mama m-a ajutat, mama e numai una.
- Excelent! Si tu, Bula, ce ai scris?
- Cand am ajuns ieri acasa, îmi era tare foame si am întrebat-o pe mama ce e de mancare, iar ea mi-a zis ca sunt doua chiftele în frigider, am deschis frigiderul si am strigat: "MAMA, E NUMAI UNA!"

| HappyMeg explică (pentru BlackEyedGirl):

Hai ca asta e tare de tot(rolling on the floor)

5 răspunsuri:
| DraCuShoara a răspuns:

Gheorghe merge pe drum foarte trist si amarat! La un moment dat se intalneste cu Ion care il vede asa amarat si il intreaba:
- De unde vii? De ce esti asa de trist?
- De la spital, de la soacra-mea!
- Da de ce, e bolnava?
- Nu, mai rau!
- Ce?
- Se insanatoseste!

| HappyMeg explică:

Mi-au placut toate dar doar un raspuns e castigator.toti aveti gusturi bune i8n categoria UMOR!

| Dr0g99 a răspuns:

La multi ani, mama soacra! Ti-am adus o pereche de cercei de aur.
- Multumesc, dar cu pusca ce vrei sa faci?
- Gauri in urechi...

| HappyMeg explică (pentru Dr0g99):

Si asta e tare!