| kosmii a întrebat:

Vreau sa sterg cateva poze de pe hi5... dar se poate sa le sterg si sa ramana comment-urile?

7 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Bunahappy

Pai daca ai pozele de mai mult timp, cam vreo jumate de an/un an iti raman comment-urile daca stergi pozele dar daca le ai de putin timp, nu. Adica altceva nu ai ce face. Sper ca ai inteles.Pa,pa.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Pai nu ai cum sa stergi poza si sa.ti ramana commurile pentru ca daca se uita cineva la cine da comenturi la poza care nu exista laughing?
papa pup

| KissSummer a răspuns:

Nu. daca stergi pozele se sterg toate com`urile care le`i primit la pozele respective. happy

| Deeu_1723 a răspuns:

Nu,e imposibil.

| bby a răspuns:

Lucru imposibil :p daca stergi pozele se sterg si comment-urile happy

| antoniapopescuantoniapopescu a răspuns:

Nu,nu se poate. Odata sterse pozele vei sterge si comment-urile. Sper ca te-am ajutat.

| SAID a răspuns:

Nu se poate odta ce le-ai sters numai are nici comuri