| madalina_7960 a întrebat:

Vreau sa vorbesc cu cineva de la relati cu clienti in reteaua cosmote am incercat la 1234 si peste tot vorbeste robotul, la ce nr as putea sa sun

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să asculți atent și să urmezi pașii, tasta 1 pentru limba română și următoarea tastă numerică care este foarte aproape de nevoia ta (informații privind...) sau scrie direct la ei pe site: www.cosmote.ro ori apel telefonic taxabil: 021.404. 1234 și 0766.12. 1234
Succes.
Pa, pa.