| ellene a întrebat:

Cine stie cum fac sa vorbesc si eu cu unu de ala de la cosmote de la servicii relatii clienti? am sunat la 1234 dar nu imi zice pe ce sa apas ca sa imi faca legatura cu un angajat de acolo! vorbeste "roboata" aia de ma innebuneste!

Răspuns Câştigător
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Suna la 1234, apoi apasa tastele 1 - 4 - 0 ca sa intri in legatura cu un operator.
Daca nu reusesti, atunci incearca la unul din cele doua numere: (021)404.1234 si 0766.12.1234.

3 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

@ellene, cu mare drag!

| ellene explică:

Ms miruna... a mers cu 1-4-0