| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa vorbim si noi aici despre triburile si ce am realizat, cate sate avem deci de triburile big grin :X

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

Cel mai mult am vazut 21 de sate... Apoi m-am plictisit si am renuntat la acest joc. oh go on E doar o pierdere de vreme.

4 răspunsuri:
| Traian a răspuns:

Pe triburile.ro nu am avut succes. 75. 000P pe lumea 19.
pe tribalwars.co.uk 950. 000P cu 90 de sate.

| alinpocris10 a răspuns:

Nici eu nu ma laud aveam pe lumea clasica 1 mil 800. si am dat inceput nou.
Acum de curand pe lumea 18 inceput nou 37 de sate si vreo 200. 000 pct ca nu prea am avut timp...

Si ala cu 1500 frate de cand un jucator asa mic este super tare? sau dc nu in fata la pc esti ca ala perversa etc laughing cand te acaca unu dai cu pumnu in monitor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci sa incep eu : am 1500 de puncte si sunt cel mai bun de pe continent(K14) monkey

| Agnuluc a răspuns:

1500 pct cel mai un?

eu am 2 mil 180 si nu ma laud ma laughing pe lumea 6