| fotbalistu10 a întrebat:

Vreau si eu cateva parole gta san andreas. minim 10 dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| meleca a răspuns:

Cauti pe google coduri gta san andreas si apesi pe primul rind

3 răspunsuri:
| kosmyn98 a răspuns:

Http://gta.jucatori.net/......pc-18.html sunt toate pe site ul asta funda?

| robert0802004 a răspuns:

Stiu si eu cateva coduri acestea sunt:cqzijmb=masina cu niste bare pe langa ea,professionalskit=arme,jqntdmh=gip,kgggdkp=o masinarie caremerge si pe uscat si pe apa,ohdude=elicopter de vanatoare,monstermash=camion monstru, jumpjet=avion de armata, hesoyam=viata, armura, bani multi.

| ionutz321tpu a răspuns:

HESOYAM = viata, armura, 25000$
AEZAKMI = nu te prinde niciodata pol
GUSNHDE = masini noi si rapide
COXEFGU = toate masinile au nitro

FUNDITA laughing