| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu, daca stiti, un site cu jocuri si sonerii pentru telefoane samsungbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| erik100 a răspuns:

Stai linistit ce iti trebueste? nu ai pe ce da banii? astea sunt niste tampenii dar daca tie iti plac nu ai decat. sfatul meu e sa nu te comlici cu tampenii din astea.eu nu pot sa te ajut caci nu stiu si nu ma intereseaza astfel de lucruri.succes in ceea ce cauti

3 răspunsuri:
| Mihaic93 a răspuns:

Simplu ca buna ziua...cred ca prietenul Google te poate ajuta...doar acceseaza-l!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vai, vai, cum am putut sa uit de amicu googol? Cum am putut? Bine ca mi-ai amintit... chiar ce ma faceam eu fara tine? Pierdut pe net eram rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat