| yasmyyy a întrebat:

Vreau si eu niste porecle. pe mine ma cheama adina-valentina-iasmi- imi place mov si roz... iar pe prietena mea diana andreea ii place alb...plus cele mai bune iau funda.

Răspuns Câştigător
| ladyMillion a răspuns:

Zuzu,fofo,creata,puki,bobo,bizi,bruneta,blonda,yoyo,Bidoana,ispy,coco,Kido0,B0odo0,Jojo [sau Joko], Sinny

Punky

Angry-Aliix
-Bunny
-Ciufi
-Lola
-Ann`
-YoYo
-Veve
-Beibb`
-Siis`
-Nebu`
-Nebunealaa`
-Tzupy
-Pastilutsa.
-Beculetss.
-Bubu
-Kiduu`
-Boob`
-Iio
-Iisha
-Blondii`
-Pingu`
-Iiloo
-Creata
-Puki
-Pickaciu [ sau cum se scrie. Se pronunta Picaciu ]
-Lolii`
- Fliip-Floop
- Mâţă
- Dodoo
- Fixii
- Doxii
- Foxx`
-Zapp`s
- Robotsel /. Robotsica [ ambele sunt pentru. fete ]
- Inna`
- Muffi` [ Se pronunta Maffi` ]
- Fifii
- Zăppă
- Fixo`
- Lexii`
- T. [ Pronuntie : Tii. ]. Sau, depinde de numele fetei. Daca o cheama Daniela. Porecla va fi D. [Pronuntie : Dii.]
- Isuu`
- Dopps`
- Ciupa-ciups
- Natii
- Ollii`
- Heidd`
- Sticks`
- Copiluu`
- Pitiic
- Piticoot
- Kidds`
- Lollipop =pe~
- Dancer!
- Funditssa. [Sau fundii`]

1 răspuns:
| Tweetymrrr a răspuns:

"pe prietena mea diana andreea îi place alb"?! Deci, prietena ta, pe care nici măcar nu o consideri persoană, căci i'ai scris numele cu litere mici, bine, observ că nici pe tine nu prea te consideri, pentru că nici Adina, Valentina, Yasmin nu apar cu litere mari (sau nu mai văd eu bine?).
Acum, poreclele ţi le pun amicii, colegii, nu tu! Ce farmec are dacă toţi îţi vor spune "Ciufi"(asta mi-a sărit în ochi din răspunsul de mai sus) doar pentru că le'ai spus tu să folosească acest apelativ?
Zi faină!