| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri triste.de iubire.atunci cand esti cu cineva si un ff bun amic vrea sa fie cu tine. face totul pentru tine dar tu esti cu altcineva. Vreau niste status emo de sinucidere.Incep sa nu mai suport viata asta straight face Esti cu un baiat si un foarte bun amic e obsedat dupa tine straight face si cand il vad suferind imi vine sa ma sinucid sad

niste status triste de iubire si de sinuciderestraight face

fundita

3 răspunsuri:
| ReadAllAboutMe a răspuns:

*I can forgive/ but I can’t forget/ I hope you know/ You’ve lost my respect…

*Oamenii spun ca iubirea e magie. Dar magia e doar iluzie. (People say: "Love is magic." But isn’t magic just an illusion?)

*Imi place sa ne plimbam prin ploaie. Cel putin, in ploaie nu poti sa-mi vezi lacrimile. (At least, in the rain you can’t see my tears.)

*My heart is broken. I guess I can’t fix everything.

*We must get hurt to grow,
We must fail to know.
Wash away your tear
And think clear.

*What’s wrong? Nothing is right.

*Sa ma bucur pentru ca suntem prieteni sau sa fiu trista pentru ca mai mult de atat nu vom fi niciodata? (Should I smile ‘cause we are friends or cry ‘cause that ‘s all we’ll ever be?)

*Dreaming doesn’t hurt. It hurts more to wake up.

*In viata fiecarei fete exista un baiat pe care nu-l va putea uita niciodata. (In every girl’s life there’s a guy she’ll never forget. )

*Credeam ca iubirea noastra e unica sub soare. Dar pentru tine n-am fost decat o fata oarecare. (I thought our love was a precious pearl. But for you I was just another girl.)

*I’m still waiting for the boy who’s never going to come back.
*Sick of crying, tired of trying. I’m smiling, but inside my heart is dying.

*Totul e perfect, exceptand faptul ca m-am saturat de minciunile tale. (Everythig’s perfect, except the fact that I’m tired of lies.)

*Sa stii ca nu-mi lipsesti. Imi lipseste doar cel care credeam ca esti. (I don’t miss you, I miss the person I thought you were. Don’t come back hoping I’ll be there.)

*Though I laugh and say "I’m happy", can’t you see there’s no one who misses you more than me?

*There’s no grater agony than bearing an untold love story inside you.
*I hide my tears when I say your name,/but the pain in my heart is stil the same.

*Dragostea incepe cu un zambet, infloreste cu un sarut si se termina cu o lacrima. (Love begins with a smile, grows with a kiss and ends with a tear.Astea-s statusuri triste de iubire(dragoste) iar statusuri de emo de sinucidere aici: E clipa ce inevitabil m-a ajuns. pentru o secunda toti ochii s-au oprit din plans

M-ai "omorat" de-atatea ori ce as putea sa iti doresc decat sa mori! sau iti propun acum un truc: raman eu om si tu un porc

Fac colectie de amintiri nefericite

In inima mea iubirea sa moara, mancata de carii in ritm de vioara, sa planga, sa urle in bezna murdara.

Eu fac baloane de sapun. Baloane frumoase, ce plutesc in aer. Baloane care zboara pana la cer, intocmai ca visele mele. Si intocmai ca visele mele, se sparg si se risipesc.

Am intrebari de pus, raspunsuri de dat, ganduri de ascuns, oameni de uitat.

Viata e plina de culoare. cuvinte fara sens iar totul este unisens

Vise spulberate, inimi sfaramate, totu-i un miraj

Vreau sa te vad cum cazi tipand cu toata gura, iar eu de la balcon iti fac adio cu mana

Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te v-or impiedica sa vezi stelele. Fundita?hee hee:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda; nasol; deci eu n-am idee despre vreun status d*ăsta "emo de sinucidere",pentru varianta când iubești pe altcineva și e cu altul,sau când te iubește el,și ești tu combinată,dar am,în schimb,pentru cazurile când faci pană de cauciuc,și n-ai roată de rezervă in porbagaj,și eventual poți improviza mai departe pentru faza când rămâi și fără benzină,deci când faci "pana prostului"; de astea știu pentru că mi s-au întamplat mie; a! și dacă tot veni vorba,mai am ceva și pentru cazul când reușești să agăți o gagică,o aduci acasă,și după ce te încălzești bine de tot,constați că ești in "pană de cauciuc"! și atunci chiar iți vine să te sinucizi, mai ales dacă nu știi vreo farmacie non-stop!(iar dacă știi și n-ai benzină-n mașină, tot nimic nu faci! și uite-așa, de la supărări de genu ăsta...te trezești că ajungi și emo!).