| LollySiAtat a întrebat:

Vreau si eu replicile din ultimul episod din RObotzi [ episodul 15 ]. Dau funda

3 răspunsuri:
| deutza_3778 a răspuns:

Scz daca e o sa ti-o scriu peste cateva zile

| deutza_3778 a răspuns:

Uite aici replicile:
MO: Ce faci, FOCA?
FOCA: A bine Mo, uite…
MO: Da-ti-as mâtzu zãbãlos, pune-mi foca jos, laser bãlegos!
FOCA: Nu te apropia!
MO: Ce?!? Sã sar dupa tine?
FOCA: Nu intra in razã!
MO: Da, da, FOCA, is pe faza! Hopa!
mergand spre navã.
MO: Raza soaaaaaareluui …
FOCA: Am fost rapiti!
MO: Si adusi direct in club… ataaaat! Bumtzi bumtzi bumtzi bumtzi bumzti.
FOCA: Mããã penisache, suntem pe o navã extraterestrã!
MO: Daaaa, clar Focã, e extraterestru ce e aici. Barmaaan, hai cu mã-taaaa! bumtzi bumtzi bumtzi bumtzi bumtzi bumtzi bumtzi
FOCA: Nu merge armele, suntem bruiati.
MO: Mâinile pe tzâtze, toti suntem bruiati, nu scãpati sãpunu’, nu vã aplecati! PARTYYY! bumtzi bumtzi bumtzi bumtzi bumtzi bumtzi …
FOCA: Mediocrule, nu este muzica!
MO: Nu esti tu cu astea! Eu simt muzica sufetul meu puuurr si inocent … Unde-s p**dele!? Aduceti p**deleeeeeeeeeeee! bumtzi bumtzi bumtzi
Robotzeii: Nu trebuia sa fie decat unul!? Habar n-am! Ii ducem pe amandoi! MARSH!
MO: Focã, asta-i club de ala de rasuciti, ca ma impunge unu cu ceva in sursã!
FOCA: Ii club la mama ta in rozeta. Degeaba iti explic. Is extraterestri! Si ne ameninta sa mergem cu ei!
Robotelul: Hai odata, jeg pamantean!
MO: Suge-o! Nu mergem nicaieri!
Robotelul: MARSHH!
MO: Te despic ma, cap de pluta! Da-ti-as somn, biban si stiuca! Unde vrei tu mergem! Haida! Focã, ce stai? Esti nebun?
FOCA: Incearca sa iti ii gura …
Robotelul: I-am adus, Encefal Magistral!
E.M.: Pe a cui inteligenta o voi absorbi?
MO: Focã, oare suntem pe nava-tatã?
E.M.: Deci pe a celui albastru…
Robotelul: Da, stapane.
FOCA: Dupa ce imi ia inteligenta te va elibera.
MO: Stai! Ce!? Iti suge mintile?!?
Robotelul: Nu te misca! Mainile sus!
Initiez Mintalozonul!
MO: Creiere, ia-ma pe mine…in gurã! SUUUUGEEEE-OOOOOO!
E.M: Suuge-o? Suge-oo. buhâhâhâhâ
Robotzeii: suge-o, suge-o, suge-o!
FOCA: Nenorocitule, ce-ai facut a fost tâmpit si periculos!
MO: Hahahahaha. My name is Geros. Dan-Geros!
FOCA: Tocmai ai distrus o entitate de o inteligenta formidabila!
MO: Focã, am doar doua cuvinte pentru tine: Suge-o!
PUNCT.
MO: Ataaaat. bumtzi bumtzi bumtzi bumtzi bumzti bum.

| KatyB a răspuns:

Barmaaan! Hai cu mama ta! Bumntzi, bumntzi laughing