| Babushka a întrebat:

Vreau si eu sa ma lamuriti cu unele chestii legate de cresterea unui caine. Vreau sa imi iau un labrador doar ca nu prea stiu ce /cate/cand vaccinuri ii trebuiesc si ce hrana ii se da de cate ori p zi? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Iti dau acest link care o sa te lamureasca ce sa faci http://www.elady.ro/forums/index.php?showtopic=4079 Poti sa scrii pe google "rasa de caini labrador" si ai toate informatiile despre aceasta rasa.

| ana0metalhead a răspuns:

Pai daca iti iei caine trebuie obligatoriu sai faci carnet de sanatate ( mai ales ca e si labrador) si in carnet iti da toate detaiile. cum sal hranesti, cum sal vaccinezi. daca vrei poti intreba si doctorul veterinarwinking

bafta