| Narfundo a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca sunt sunt coduri pentru jocul grand theft auto liberty city storiestongue pe ps2! Imi zice si mie cineva cum se numeste melodia aia cantata jumate la pian de la radio head? dau fundita! pentru orice raspuns folositorhappy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coduri sunt.eu il aveam pe pc dar e acelas.nu conteaza codurile sunt din telefon numere nu mai stiu exact pentru ca acum 1 luna jumate am terminat+sters jocul dupa ce ai trecut de jumate devine plictisitor.cauta pe google 5 minute si trebuie sa gasesti eu asa am gasit. oricum codurile nu sunt usoare, asta nu e cod dar iti dau un exemplu abc-dddx-efg in traducere abc de fiecare data e schimbat cam aia e diferenta... ddd este numarul de 555 care e la aproape toate codurile. x e la unele ca o a patra cifra de multe ori 1, 2 sau 3 iar efg de cele mai multe ori este 100 ori 150 ba 175.sau 125.si 200 asta face diferenta codului. exemplu :234-555-100 este de setul de arme care cuprinde pistol.sniper...etc. iar 234-555-125 cuprinde alt tip de pistol.agheu.sniper rifle.etc intelegi? cauta pe google bafta