| adrian_3646 a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva, nu stiu care dintre gta-uri sa le cumpar pentru psp.
Grand Theft Auto: Liberty City Stories, Grand Theft Auto:Vice City Stories Sau Grand Theft Auto:Vice City? Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Grand Theft Auto: Liberty City Stories

3 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Frate eu zic sa nu mai suferi atat si sa le cumperi pe ambelewinking
Bafta!

| Username6 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa iei Vice City Stories.Liberty City stories e la fel ca GTA III numai ca ai motociclete, pe cand in VCS ai motociclete, elicpotere si chiar cateva avioane. uita-te si tu la niste review-uri pe youtube si vezi care iti place mai multhappy

| albertgong a răspuns:

Eu ti-as sugera Grand Theft Auto: Liberty City Stories, are grafica mult mai buna, coduri mult mai usor de retinut, poti sa deblochiezi costume amuzante (box-eri si sosete; un costum de gaina; un costum de super erou etc.)E adevarat ca Grand Theft Auto:Vice City Stories ai elicoptere si avioane si poti inota dar in GTA LCS poti face rost de un save game 100% terminat si ai la dispozitie si un elicopter hunter.