| euginamikutza a întrebat:

Vreau si eu status de suflete ranite daca aveti plssss puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Buna!
http://www.statusbun.com/? cat=10
O seara buna!

| armageddon22 a răspuns:

Am inteles ca totul s-a terminat, dar intelege si tu ca e greu de uitat
sau
De multe ori un cuvant provoaca mai multa durere decat o palma
sau
Fara tine ma sting. Ma hranesc doar cu nopti din trecut. Stelele plang in urma ta. Cum as putea sa uit. Cerul e trist. toate vorbesc numai de noi. iar mie. mi-e dor de ochii tai
sau
Sa ma bucur pentru ca suntem prieteni sau sa fiu trista pentru ca mai mult de atat nu vom fi niciodata? Credeam ca iubirea noastra e unica sub soare. Dar pentru tine n-am fost decat o fata oarecare. Sa stii ca nu-mi lipsesti. Imi lipseste doar cel care credeam ca esti
si ultima :A fost un început frumos, urmat de un şfârşit urât, dar... orice sfârşit îşi are un nou început!
uh! funda?