| Anuscha95 a întrebat:

Vreau si eu status`uri de tristete sad! Fundita :X!

Răspuns Câştigător
| IaxxKiwii a răspuns:

Se pare ca povestea noastr-a luat sfarsit, Nu uita ca tot ce-am scris am zis pentru ca : Te-am iubït

Cand ai trait iubirea vietii tale si cineva te paraseste cu cuvintele "nu mai suntem iubiti, dar totusi ramanem prieteni", e ca si cum ti-ar fi murit cainele si mama ta ti-ar spune ca poti sa-l mai pastrezi, daca vrei

Imi amintesti de trecut.imi amintesti mereu.cine a fost cu tine cand a fost mai greu. timpul trece repede nu-l poti oprii chiar de vrei sa ma uiti tot iti vei aminti

Tu tzineai Mult la el,º• Va protejatzi Unul pe altul Dar acum A venit timpul, cand viata iti da Sah`matul.º•

Lumea asta te distruge,Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

As fi vrut sa te pastrez in inima nu ma meritai iubire uita`ma!;-j

"din fum apar tu n`o sa ma vezi niciodata clar"

As vrea sa poti sa te vezi prin ochii mei. Numai asa ti-ai da seama ce mult insemni pentru mine.

A fost ca o poveste, eram copii, eram noi toti, a fost, dar nu mai este

Am invatat sa respect • el respecta doar banii • Eu am invatat sa lupt singura • el e zero fara tati si mami •

Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna

Ma inalt sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut • Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput •

• Si cautai • Cautai • Te uitai in stanga • In dreapta • El nu era •/ Lacrimile nu se opreau • Dar acum? • De ce te prefaci ca nu-l mai placi? • Cand fardul ti s`a uscat pe obraz? •

• Esti locu'n care intotdeauna m-am intors • Tu ma aduci la normal cand sunt intoarsa pe dos •

Intr`o zi blestemata ai venit la mine, mi-ai spus cuvinte dulci, ca vrei sa fiu cu tine.

Din tot ce`a fost nu regret nimic`...Dar acum regeret ca nu putem fi impreuna`!; x Shtyy ai fost totul pentru mine`!sick

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Dar de ce triste? Fii si tu optimist Nu te costa nimic

| dasdas a răspuns:

Intra pe www.statusuri.ro

Răspuns utilizator avertizat