| AdiFCSB a întrebat:

Vreau si eu statusuri gen : Daca lovesti o fata nu esti mai puternic, esti un RAHAT.

8 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Daca iti pui un status nu esti mai inteligent, ci mai penibil.

| AdiFCSB explică (pentru SuneteDeChitara):

Nu ma intereseaza parerea ta.

| Classy a răspuns:

"Femeia trebuie iubita, nu inteleasa"
"Violenta folosita contra unei fete e arma unui barbat cu adevarat prost!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai in mine? dai in tine, dai in fabrici si uzine, am glumit, te-a lovit magarul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rahat esti atunci cand o fata iti da o palma din senin, iar tu nu faci nimic. Nu, nu esti un om educat pentru ca n-ai facut nimic, esti un om mai prost.
Statusul tau, sau ce e dracia aia, este o chestie pur retardata.

| LetMeHelp a răspuns:

La o fata trebuie sa strigi doar cand ii spui "Te iubesc!".

| LiimeXdx a răspuns:

Oamenii pot uita ce le-ai spus. Pot uita ce le-ai făcut. Dar nu vor uita niciodata ce i-ai făcut să se simtă

Statusuri
Și încercăm să ne schimbăm pentru toată lumea, dar numai unii prețuiesc ceea ce suntem noi cu adevărat!

Statusuri
Nu te uita in trecut, ai fost deja acolo

Statusuri
Orice schimbare are consecintele ei!

Statusuri
Uită-te cine-a fost lângă şi cine a plecat, cine s-a întors după ce l-ai scuipat.

"Femeia trebuie iubita, nu inteleasa"
"Violenta folosita contra unei fete e arma unui barbat cu adevarat prost!"
Rau cu rau, dar mai rau e fara rau. Cine l-ar putea inlocui pe dobitocul tau!?

Tii foame? Nu! Tii sete? Nu! Fete vrei? Două!

Nu este adevarat ca toti barbatii sunt la fel. De multe ori depinde de femeia pe care o au alaturi