| VoiceWithin a întrebat:

Vreau si eu un ip la counter strike care sa fie destul de bun si sa pot sa intru pe siteul lor pentru a cere admin, sa imi spuneti si mie ip si siteul ca sa cer admin si cam in cat timp o sa primesc admin? si cam cat de mic trebuie sa fie lagu? big grin

2 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu-ti da nimeni admin ca intri pe server si ceri, poate doar kick sau ban. Ce-ti trebuie tie admin pe un server cs? Daca iti place un server si joci bine, te porti cum trebuie si joci mult dupa o vreme o sa te propuna vreun admin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cs2.interconnect.ro