| curlyhair a întrebat:

Vreau si eu un site de unde pot cumpara culegeri pentru matematica clasa a6a

2 răspunsuri:
| bigsy a răspuns:

Http://www.pravaliacucarti.ro/....../pagina:1. mai cauta si tu pe aici. eu nu cumpar online carti inca.le am de la librarii [dar totusi am o carte de istorie de cl5 de anul trecut tot de pe site. apropo. sunt tot intra sasea. si mi-a folosit mult la scoala.]...sau daca nu te multumeste nici o culegere din imagini. cred ca poti sa incerci la o librarie...