| MatzzaaaEteeNaa666 a întrebat:

Vreau si eu un tatuaj, dar ceva care sa insemne pentru mine ceva. Vreau sa scriu data de nastere si initiala bunicii mele deoarece o iubesc enorm, si nu stiu unde sa-l fac? Pe deget?thinking Voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| Addina a răspuns:

Inainte sa te tatuezi, trebuie sa fii sigur/a pe mesaj, pe tatuaj. nu e ceva de care poti scapa cand te plictisesti. Sfatul meu e sa-ti alegi un loc mai. hmm, mai ferit. Sa poti acoperi tatuajul cand e nevoie. happy

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Pe interiorul antebraţului, pe gât, pe un omoplat, pe ceafă...