| Anonimus24265 a întrebat:

Deci am 17 ani, vreau sa ii fac un cadou mamei mele de ziua ei cu un tatuaj pe încheietura cu data ei de naștere, de la ce varsta pot face un tatuaj fara acordul ei

Răspuns Câştigător
| ZokoZEW a răspuns:

La 18 este normal, dar poti si de la 17, nu conteaza, in primul rand trebuie sa gasesti pe cineva cu cap sa iti faca tatuajul ca daca nu ti l face bine ramai cu tatuajul naspa si ca sa ti l scoti costa bani, e laser, costa peste 10 millioane si chiar vrei sa ii scrii data ei?, nuh, parca nu e asa smk, incearca sa scrii un citat despre mama, ai grija in ce zona iti faci tatuajul ca daca ti l faci pe os, o sa te doara foarte tare.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si crezi ca va aprecia asa ceva? Fa-i ei un cadou, la propriu.
Un parfum, o cratita mai deosebita. Mai degraba, ziua ei este un pretext ca tu sa iti faci un tatuaj, pentru ca iti interzice asa ceva.

| Anonimus24265 explică (pentru darrio2007):

Pot sa-mi fac tatuaj cand vreau, nu este nici un pretext dacă tu ai 15 ani si esti tinut la cheie nu crede că alte pers sunt la fel

| darrio2007 a răspuns (pentru Anonimus24265):

De unde stii ca am 15 ani, tinere nou-nascut?
15 ani am. Dar pana la pensie.
Cumva am avut dreptate cu pretextul de a-ti face tatuaj?
Se pare că da.
Si tatuajul nu il faci cand vrei tu.

| Violleta2022 a răspuns:

Cumpara-i un buchet de flori, ca nu va fi fericita cu tatuaje care-ti va mutila corpul!
ca mama, iti spun sincer ca nu sunt de acord ca copilul meu sa-si tatueze ceva pe corp, mai ales data mea de nastere care-i total nepotrivita pentru corpul unui copil.

| ionur a răspuns:

Pai că-ți ani?

| Anonimus24265 explică (pentru ionur):

Am zis, am 17

| ionur a răspuns (pentru Anonimus24265):

Pai și ce țipi așa frate? Unde te crezi aicia? în jungla unde te crezi? Terminați frate cu arfele astea ca uita așa faceți și cand va alegeă lumea cu cărămidă ziceți ca suntem rai bine frate așa să fi ști ce? Fă-ți tatuaj ăla unde vrei eu ma bag la somn.

| Anonimus24265 explică (pentru ionur):

Doamne ferească, unde am țipat ma