| DinnAdinnA a întrebat:

Vreau toate melodiile lui Nane, sau majoritatea.
Funda. [ nu vreau link, vreau numele melodiei. ]

1 răspuns:
| MyhaXMaya a răspuns:

Primul contact cu un home-studio
"DEMO" [primele 3 track-uri inregistrate]
Infiinteaza propriul home-studio, Sud-Hop
"PAGINI DIN JURNAL" [full mixtape]
"NANEMERNIC" [full mixtape]
"SAN ORSOVA" [full mixtape]
"NU LE PASA" [low budget video]
"DEFINITIA UNUI MIXTAPE" [low budget video]
"VISE" [low budget video]
"DE-ALE MELE" [full mixtape] - pe care colaboreaza cu Boogie, Skizzo Skillz, The Mosh si Leasa Dragos)
"DEEJAYGRUV PREZINTA: NANE REMIXAT" [ep]
"MI-E DOR/ DEEJAYGRUV REMIX" [low budget video]
Apare ca invitat pe mixtapeul "ULTIMUL CARTUS"/ The Mosh, in piesa "O DUCEM RAU"
"TEHNICI DE SUPRAVIETUIRE" [single]
"CA O STEA/ LIKE A STAR Remix" [promo mixtape track]
Apare ca invitat pe albumul "A.E.R."/ Nicalai, in piesele "3DM" si "CEI 7 ANI DE ACASA"
"RELAXO" [full mixtape] - pe care colaboreaza cu Nicalai (ex DJ Swamp @ B.U.G. Mafia)
"STII CE ZIC" [single]
Apare ca invitat pe mixtape-ul "ROMANIECS"/ Skizzo Skillz, cu piesa "TRICOLORI"
"TRICOLORI" [single]
Apare ca invitat pe albumul "SUPERMEGAIMPORTANT"/ Nicalai, in piesa "ROCKSTAR! (REMIX)"
"ASTA-S IO" [single/ video]
"MAGIC" [single]
"MULTUMIM! feat. BAD NEWS BROWN" [single/ video]
Apare ca invitat pe mixtape-ul "ON THE AIR"/ Cabron, in piesa "GENERATIA NOUA (NEXT)"
Apare ca invitat pe mixtape-ul "SUNETE DIN SUB.SOL VOL. 2"/ Mixat de DJ Undoo, in piesa "ABIA LA INCEPUT (remix pe subcarpati)"
"ABIA LA INCEPUT remix pe subcarpati" [mixtape single]
"ATITUDINE" [mixtape single/ video]
"COPIL" [mixtape single]
"WHISKEY" [mixtape single]
Apare ca invitat pe single-ul "WITHOUT YOU" / Racfm, alaturi de Zhao
"REVOLVER" [mixtape single]
Apare ca invitat pe mixtape-ul "FACE 2 FACEBOOK"/ Karie, in piesa "REVOLVER"
Apare ca invitat pe albumul "2LUMI 1LIFE" / Drei Ros, in piesa "DIRTY GAME"
"OTIS" [mixtape single/ video]
Apare ca invitat pe single-ul "FUM SI PRAF"/ Ruxandra Bar
"MOTIVATIE" [full mixtape]
"FUMAM feat. CRISS BLAZINY" [single]
"FALSA feat. DODDY" [single]
"TORACE remix pe mitza" [mixtape single]
"PLEC" [single/ video]
"TOAST" [single/ video]
Apare ca invitat pe single-ul "LA LICEU"/ Lu-K, alaturi de AFO
"PASARICI CALATOARE feat. DODDY & KARIE" [single]
Apare ca invitat pe mixtape-ul "FACE 2 FACEBOOK"/ Karie, in piesa "OLA ROMANIA"
"RACOARE feat. DODDY & ZHAO" [single]
"DINCOLO DE NORI feat. VESCAN" [single]
"NICIUN ZAMBET feat. DODDY" [single]
Apare ca invitat pe single-ul "TRAMVAI"/ANGELES
Apare ca invitat pe mixtape-ul "EVOLUTIA"/ TRANDA, in piesa "TAMPIT"
"VIN DE TOAMNA" [single]
"CAND INGERI PLEACA" [single/ video]
"NOI 2 feat. GEORGE HORA"
"CASETOFON feat. DJ LIMUN" [single]
"Cocktail" [single]
"Paradis" [single]
Sper ca te-am ajutat happy