| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un film bun pentru ca sunt plicrisita si nu vreau orice film vreau un film despre viata de cartier droguri si chesti de genu sa fie si actiune si putina drama si app daca imi scrieti nume de filme si la sf ceva in genu " fundita love struck" va dau stupid pe bune.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

"Flickan som lekte med elden", sau "Män som hatar kvinnor". Si ar mai fi si al treilea film al trilogiei, "Luftslottet som sprängdes".

| Noonee a răspuns:

Hey uitete la Grown ups tongue este comedie o sa-ti placa cu siguranta.happy