| Pahomi_Violeta_1999 a întrebat:

Vreau un nume nou pentru facebook, ce nume sa-mi pun?

Răspuns Câştigător
| SmokeyEye a răspuns:

Nu e bine sa dai numele tau real pe internet. Cine ti-a dat sfatul acela are niknameul de genul adgjkshl... Deci nu. Poti sa iti alegi numele mic, sau apelativul ( cum iti spun prietenii).

19 răspunsuri:
| AndraEatsyourBrain a răspuns:

Numele tau real. E cel mai bine asa.

| 000M1ha3la a răspuns:

Leta Violeta sau numele tau
Funda?:*

| mona a răspuns:

Iti pui numele tau sau numele de alint

| Pahomi_Violeta_1999 explică (pentru SmokeyEye):

Da ai dreptate, dar eu mi-am pus numele si prenumele, iar acum as vrea sa mi-l schimb si sa pun un nume mai diferit, dar nu neaparat dar sa nu ma gaseasca toti asa de repede!

| MasterOfDisaster a răspuns:

Nici macar nu stim cum te cheama.
Oricum, cel mai bine e sa iti folosesti numele real, in caz ca te cauta cineva, sa aiba sanse sa te gaseasca.

| Pahomi_Violeta_1999 explică (pentru AndraEatsyourBrain):

Da ai dreptate, dar...

| Pahomi_Violeta_1999 explică (pentru mona):

Da e bine si asa, imi place sugestia ta...dar nu ai putea sa-mi spui chiar ce nume? ca eu nu am nici o idee.

| diia29 a răspuns:

Numele tau adevarat :*

| TeoPT a răspuns:

Pune-ți numele tău real. Oamenii normali asta fac.

| oOSaritaOo a răspuns:

Ştiu că e cam ciudat, dar ce zici de... numele tău real?

| Demise a răspuns (pentru SmokeyEye):

Facebook-ul e un mare site de socializare, şi prin setările de confidenţialitate poţi să alegi să ai profil privat sau nu, şi multe altele. Majoritatea persoanelor de pe facebook îşi pun numele real.

| AndraEatsyourBrain a răspuns (pentru SmokeyEye):

Stiu ca am numele asalaughing dar pe facebook toata lumea isi pune numele real.asta e si ideea.infine

| Duucu a răspuns:

G-sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Totusi, unii pe care ii ai tu in lista au doar jumatate de nume real, la fel ca si mine. Eu stiu ca nu sunt o persoana normala, dar restul? Unii tin la discretie si nu isi afiseaza numele de familie peste tot.
A propos Teo, esti adorabil.

| MerVeilleuX a răspuns:

Ai un nume? Ei bine foloseste-l

| Adrian292929 a răspuns (pentru TeoPT):

Inseamna ca tu nu esti un om normal pentru ca pe TPU ai numele asta de ****

| TeoPT a răspuns (pentru Adrian292929):

Vorbeam despre facebook, nu TPU. Imi plac oamenii pe care-i impinge frustrarea sa se bage in seama dupa luni de zile. Vezi-ti ma de viata ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Adrian292929):

Ce e neobișnuit la numele lui? laughing
Măcar e unul suficient de interesant cât să îl citești până la capăt, spre deosebire de al tău.

| SPe33D a răspuns:

Cel mai bine iti pui numele tau. Funda?