| Fytzosu_Ady_1990 a întrebat:

Vreau si eu nume alternative facebook

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Codrinn69 a răspuns:

Poti pune Niñas De Bandidos asa il am si eu(inseamna Bandit de fete) mai poti pune Shukar sau de astea
MaxDefected4
th3 boSS
kidzor
kamikaze
Chiicony
RaZzZzoRr
sEnNzZZzaTyEEE
the ROOcKsTArr
NorUleTz
eXorcism
bboy
Show Biz
bYzZ
super natural
ByBoi
Synced
SuSpAnS
Cap0n3 Cr7_dGL
Black_Star LeXus
Sper ca te-am ajutat n-am facut nici o funda pana acum dar poate fac acumwinking

| sconcsurias a răspuns:

Numele si prenumele tau, ar fi ideal! Facebook nu e hi5, sa iti pui nume gen "BaieTaSh shukaR" happy Pe facebook ideal e sa ai numele si prenumele sau prenumele si o porecla sau un alint gen "Mihai Mita" happy

| optional a răspuns:

Numele tau adevarat este cel mai des intalnit pe facebook, nu are rost sa iti pui nume cum ai aici fitosu si nume 1990.

| OnLyR a răspuns:

"Arkanu", "Fytzosu", "Bad BoY"... Chestii de baieti big grin