| patricia_8129 a întrebat:

Vreau un sfat l-am prins pe prietenul meu ca m-a inselat el zice ca nu m-a inselat ca doar au vorbit la telefon iar aceea fata mi-a zis ca sunt impreuna de 3 saptamani si chiar imi vine sa nu mai am incredere in nici unul. nu stiu daca am facut bine ca i-am mai dat o sansa. si asera cand a venit la mine nu si-a luat telefonul de cosmote dupa el mi se pare ceva ciudat oare are ceva de ascuns iarasi nu stiu daca ma gandesc bine dar imi pun in minte o gramada de intrebari. credeti ca daca m-a inselat o data o va mai face inca odata? dau fundita pentru cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Asa sunt baietii.Pai nu stiu daca trebuia sa ii mai dai o sansa si ai dreptate chestia cu telefonul e cam ciudata.Incearca si tu sa fi mai atenta adica sa vezi daca nu iti raspunde la telefon chestii de genul asta, nu te lasa calcata in picioare fiindca nicio fata nu merita asta si daca il mai prinzi cu alta paraseste-l.