| Dety a întrebat:

Vreaw si eu niste status`uri de fite, invidie etc...Ptr fete rebele...
Cine da cele mai multe daw fundita`:*

6 răspunsuri:
| giagianina a răspuns:

Uita-te dar nu atinge, si uite-asa tu ii omori

Fermecator, ai un zambet criminal

Si fundu' ala ar trebui sa fie ILEGAl

Este extraordinar mersu' ala intepat

Iese din normal mersu' ala elegant

Stii prea bine, la tot ce ma refer

fVii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna •ara vreun reper

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce

Lasa aparenta Si gusta esenta =p~; x

Daca`am fite`i, sunt`ale melle``deloc ale tale`.[Aaa si`Ink ceva`daca`nu-Ti convine`nu`Mi `spune`Mie''... Spune-I Lu Mata!`:]]

| bebeloosha a răspuns:

Uite cateva compuse de minetongue
_Fitze Roz Si Gesturi Fine Am mare talent Pe Mine

-Am talent sunt Speciala Pe baieti ii bag In boala fetele ma invidiaza.baietii m-apreciaza :p
-am Parfum CHANNEL "DE fite "LA fete Le Dau Notitze.kiss
-sunt o pitzipoanka Rara "Am Talent ce Te doboara"
-Poate Ai Tu Fitze Si Poate Chear Si Mult Tupeu.Dar N-ai Si Talentul Meu; x
-*am Un stil Foarte OKwinkingSI Vrajeala Cata vrei
-Sunt Papusica DE fata.^SUNT Frumoasa Si Stilata DE baieti Apreciata Si* de tarfe invidiata-
-Ten Bronzat. #. PApuci CHANNEL""si multi EURO I portofel Asta-s eu de Nu-ti convine, N_ai ce discuta Cu mine/
-Locul de Pe 1 Scara Va mai Spun si-a 2-a oara. Degeaba Va ofticati Locul 1 nu Mil luatitongue>>>
-am Fitze Unikat>Primul Loc in TOP L-am luat!
-Ma dau Tare >>

| bebeloosha a răspuns:

Ma Dau Tare, Ma Tin Mare, Ca Am Fitze De Valoare.
Fetelor N-aveti noroc.Doar Eu Sunt Pe Primul lOK.
sper sati placa kiss

| bebeloosha a răspuns:

-Dau kissPupici In Stil Cabanna.Ca Sunt Dulce Ca bomboana.Dau Pupici In stil Versace...Ca asa mie Imi Place...

| bebeloosha a răspuns:

-Fetelor N-aveti Noroc,,,, Doar eu sunt Pe primul loc:*tongue
-Ma Dau Tare.Ma Dau Mare.Ca am Fitze De valoare.big grin

-Dau pupici kiss in stil CABANNA ca Sunt dulce ca Bomboana Dau pupici kiss In Stil VERSACE ca asa.mi e imi place.kiss