| dulcik99 a întrebat:

Care imi da niste statusuri pentru fete. asa care le descrie fenuri suntem fete frumusle fara fite si rebele.,,

Răspuns Câştigător
| AnneeQ a răspuns:

' De-a lungul secolelor femeile au servit drept ochelari, având insuşirea magică şi incântătoare de a reflecta figura bărbatului de două ori mai mare decât e in realitate.

'Femeia face lumea. Ea e suverană :nimic nu se face decât prin ea şi pentru. ea.

'Chiar dacă în spatele unui vis se poate ascunde un coşmar…nu uita să crezi în tine şi toate problemele încet dispar.

Sper să-ţi placă; x!

1 răspuns:
| anonul a răspuns:

Nu exista fara fite si rebela... dar cred ca tu de fapt cauti un dictionar de limba romana ca sa scapi de limbajul de mess.