| anonim_4396 a întrebat:

Vrei sa faci un chat foarte simplu urmareste pasii urmatori, deci intri la adresa www.xat.com, apesi click unde scrie WIDGETS acolo o sa scrie undeva intr-o casuta GET A FREE CHAT BOX NOW dai click acolo, in stanga o sa ai niste imagini care vrei sa ai ca fundal pe chat, dai click pe una din imagini si dupa apesi click unde scrie MAKE THIS CHAT A GROUP, acum trebuie sa completezi datele tale cu numele chatului si chatul e facut, daca aveti nevoie de ajutor id meu: iuliansimpaticul, mult sussces sper sa va fie de ajutor tuturor

4 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Multumim frumos pentru informatiile pe care le-ai postat happy

| dulshe a răspuns:

Multumesc!

| madonica a răspuns:

La ce serveste chat-ul?

| bibilica a răspuns:

Dar as vrea sa fie an limba romana. daca alas un id ma poti ajuta sa-mi faci un chat?