Vrei un skatepark decent?

Save our spot 2012: Burn&KingPin, to the rescue!

Se stie: in Romania, poti sa numeri pe degetele de la o mana skatepark-urile decente, iar majoritatea trick-urilor se dau pe rampe improvizate. De aceea, pentru toti riderii romani care vor sa sara mai inalt, Burn vine in ajutor cu pofta de renovat skate-spoturi aflate in paragina. Si, pentru ca a intrat si echipa de la KingPin Magazine pe fir, treaba e aproape rezolvata. Asta daca intri si tu in combinatie. Si ne arati ca locul tau de dat merita un upgrade.

Asa ca spune-ne tu: ce spot de la noi a vazut si zile mai bune? In ce loc ar putea sa-ti iasa mai multe scantei de sub placa? Fa o poza cat mai convingatoare, povesteste de ce e nevoie de ajutorul fix-it crew-ului de la Burn si uploadeaza tot pe http://kingpin.mpora.com/burn-sos pana pe 1 Mai. Daca vedem ca e de dat si de reparat, ne punem pe treaba si, la vara, locul tau de skate se poate transforma in super-locul tau de skate. Sleek si proaspat renovat. Bineinteles, la final, totul ramane in comunitate, numai bun pentru shredding.

Asa ca pregateste-ti tastatura, baga si o camera foto pe langa echipamentul de skate si hai sa facem treaba treaba, pana se explodeaza rampele si cedeaza gravitatia in Romania! Let's do it!

2 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Un ce?
O autostrada (care sa aiba macar 2 benzi) Bucuresti-Constanta se poate?

| MihaiRusu88 a răspuns:

E super dar eu unul as vrea macar sa SA FIE un saketpark in orasul meu. In Negresti oas era sa imi dea amenda pentru. ca am sarit 3 trepte. (aproape Distruse)