| Dan a întrebat:

Vreti sa organizam o intalnire cu toti userii de pe TPU.ro? Sunt dispus sa ma intalnesc cu voi, la Brasov, Timisoara, Sibiu, Iasi, Cluj, Craiova, Arad, Oradea, Constanta, Galati, Bucuresti.

Răspuns Câştigător
| Cryssy a răspuns:

Ce idei ai Dane... vorbesti de lucruri imposibile...nu se pot face intalniri cu toti userii de pe TPU. In primul rand sunt peste 21. 000 de utilizatori, si numarul utilizatorilor creste pe zi ce trece... Da ok mi-as dori sa ma intalnesc cu cativa useri...si poate o sa si reusesc...dar...cu toti.nu se poate.winking

4 răspunsuri:
| Dan explică:

Se poate organiza in fiecare an intalniri, cu unii si cu altii, care vor si sunt deschis fata de oameni.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

. si cipru?winking

| DontAsK a răspuns:

Eu cred ca nu se vrea o intalnire cu 21 000 de oameni, ci userii din sibiu sa se vada in sibiu, cei din arad in arad si asa mai departe.Vad ca toti au inteles sa ne intalnim 21 000 de oameni.

lolita
| lolita a răspuns:

Foarte frumos din partea ta, dar au mai fost propuneri si nu cred ca s-a dus nimeni la intalnire, eu de ex nu sunt in tara si totusi m-as putea intalni c cativa useri de aici, dar nu vreau. totusi este un site de ajutor, prietenii, conversatii, dar niciodata nu am crezut intr-o relatie prin internet fie ea si de prietenie.