| DanaVisatoarea a întrebat:

Vreti sa votati va rog http://romaniiautalent.protv.ro/video/cosmin-agache.html si pe stelutele alea albe la maxim.Va rog votatil pe Cosmin vreti? Care da primul vot si imi zc i dau FuNdOi si la restul voturi de 10 la toate intrebarile.

Răspuns Câştigător
| Andre a răspuns:

Am votatt! Pe Cosmin! :X
Il adorr :X
Sper sa castige. :X

O seara placutawinking

2 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Nu stiam ca il pot vota!

l-am votat...pe vali luca! ala se numeste show

| andrei a răspuns:

Sa sti ca si cosmin are talent dar am ascult acum si...cam are aceleasi note dar le canta cu alta tonalitate sau cum o fi si la un momendat a cantat un pic din american dream