| Tarabostes a întrebat:

Vreu si eu un photo-shop bunicel. nu ma intereseza sa pun efecte speciale pe imagini! vreau doar sa scriu pe ele. dar scrisul sa fie super.
FUNDA la cel mai bun si vot la celelalte

Răspuns Câştigător
| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Pe Pizap.com sunt super scrisuri. iata cum faci:
intri pe site : http://pizap.com/, si apesi "start"
dupa ce s-a incarcat, alegi poza care'ti place de pe calculatorul tau, apasand pe "upload photo"
dupa ce ai ales poza, gasesti in dreapta "text", si dai click
iti alegi stilul scrisului (sunt super-frumoase), dimensiunea si culoarea. dupa ce ai terminat, apesi "save"

bafta

1 răspuns:
| Tarabostes explică:

E super tare
multumes mult mult