| Stropdeploaie a întrebat:

Vreun mall deschis de Crăciun în București?

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Știu eu unul. I se zice LOCUINȚĂ SRL.
E deschis nonstop! Și preturile sunt aproape ZERO!
Ai un magazin mare de unde îți poți alege haine (DRESSING4U), un restaurant exclusivist (LA CUISINE RAFFINÉ), spatii de joaca/dormit (BEDROOM TO DREAM), spațiu unde să-ți petreci timpul liber ori sa te relaxezi de la shopping (LE SALON ROYAL), sa nu mai spun ca ai si WI-FI ori ca băile sunt ultramoderne (BATHE IN OUR BATH)!

PS: dezavantajul e ca mai vezi și niște persoane pe care poate nu vrei sa le vezi. Dar în rest merita.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catrice):

Ce am râs

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu nici nu zâmbești.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catrice):

Ohoo, ba da