| Yee a întrebat:

Yee(Salut)! Care a fost cel mai ciudat raspuns pe care l-ati spus unui profesor, la o intrebare despre lectie?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am uitat

| Freya1 a răspuns:

Nimic..adica eu consider ca daca nu stiu mai bine tac decat sa aberez.

| OldSoul a răspuns:

Nu stiu, am dat multe raspunsuri de genul.
Din ce-mi mai amintesc, unul a fost "ce rost mai are sa raspund? Oricum tot trei imi puneti"
Si pana la urma nu mi-a pus nota big grin

Si mai era o intrebare ceva gen "Unde duc drumurile" si eu fac "In jos" adic la doi metrii sub pamant.

| Hammurabi a răspuns:

În clasa a șaptea, i-am răspuns profei de istorie la mișto când a întrebat cât a domnit Ștefan cel Mare.
I-am zis 7 minute. Că așa scrie pe tablou. De la 1457 la 1504.
N-avea simțul umorului, așa că m-a făcut obraznic și nesimțit și mi-a dat un mare 2. laughing