| tudorboy_8929 a întrebat:

Ziceti-mi cineva va rog de ce nu imi apare la intrebari sau la raspunsuri cand am trimis o intrebare sau raspuns, nu mai trebuie aprobata de un moderator, dar cand sa ma uit la raspunsuri sau intrebari scrie 16 raspunsuri si de fapt sunt 20 de ce?

6 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Punctajul se actualizeaza periodic. Sigur vor aparea!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Raspunsurile tale, ca si intrebarile trebuiesc moderate.
Ai putina rabdare...

| Sოﺁℓε a răspuns:

O sati apara. fi fara grija draga

| Mony_4137 a răspuns:

Asa se intampla daca esti nou pe sitehappy
Si eu am patit-ohappy
De multe ori nu se intampla nimic cand dadeam pe Raspunde dupa ce scriam raspunsul, dar a trecut.

| Dede_1899 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat sa trimit raspunsul si sa imi zica ca la trimis, si cand m-am uitat la intrebare raspunsul meu nu era postat. poate asa ai patit si tu cu raspunsurile sau intrebarilethinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-te bine cu moderatorii site-ului si le zici interbarile si raspunsurile, iar ei dau accept. Ai putea incepe cu minehee heehee hee.