| Hugify887 a întrebat:

Ziceti-mi pls intrebari sa ii adresez unei colege.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce gaz rezulta in urma fiziunii nucleare?

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" Hugify887 : intrebari sa ii adresez unei colegi"

- de ex: vrei să invățăm la română împreună că eu sunt lemnos?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Intreaba daca este vie thinking

| Celcestietot a răspuns (pentru DoarBogdan):

As putea sa pun si eu intrebarea asta unei colegi de TPU?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Celcestietot):

Doar daca este fata big grin

| Celcestietot a răspuns (pentru DoarBogdan):

Daca este fata sau daca pretinde tot cred ca se pune laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Celcestietot):

Pai nu, ca asa poti sa raspunzi cu "de ce nu faci struguri?".

| Celcestietot a răspuns (pentru DoarBogdan):

Sa ai brate mari pentru struguri, sau picioare de sala.

| Celcestietot a răspuns:

Daca face meditatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab-o daca e o rosie, ca e cam zemoasa.

| Yee a răspuns:

Pai...din slaba mea cunostinta la flirt incepi ceva de genul:
- Buna!
Ea: Buna!
*pui o intrebare legata de o materie, un profesor, o tema, orice care sa nu aiba un raspuns de genul: Da ori Nu.*
*ea raspunde, iti explica ceva*
* asculti atent si pui o intrebare legata de un lucru spus de ea sau o gluma*
Daca zice de exemplu: Nu imi place matematica, nu inteleg nimic.
Tu ar trebui sa replici cu o gluma amuzata care iti vine in minte.
Ex: Cred ca au stricat-o cand au bagat litere in ea.
Daca iti zice ceva serios, iti cere ajutorul la o tema, de intreaba cand aveti o anumita ora, ii raspunzi normal.
Alte intrebari pentru continuare:
Iti place ora de sport?
Niste prieteni se plangeau ca nu le place cantaretul... tu ce parere ai de el.
Hei, tu pricepti ceva la mate/romana/chimie/orice vrei tu, poti sa imi explici si mie cateva chestii?
Ce faci dupa ore? (asta merge si daca vrei sa o inviti undeva dar sa nu o incerci asa devreme, asteapta sa vezi daca se simte bine in convorbirea cu tine, de preferabil ultima)

Nu stiu acum ce sa zici, mai bagi de la tine.
Sa vorbesti cu o fata e ca si cum ai vorbi cu un prieten foarte apropriat (la inceput).

Cel putin parerea mea. In rest gasesti tutoriale pe net.

| Hugify887 explică:

Ați înțeles altceva