| Alexandra_1434 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste statusuri cool va rogg. cele mai dragute primesc funtitza

Răspuns Câştigător
| gabymaria a răspuns:

Acum depinde despre ce ti-ai dorii sa fie statusurile...
Sper s`ajungi ce`ţi doreai, să`nveţi să lupţi pentru vise pline. Să`nveţi că fericirea ta e departe de mine! :]

Nu sunt aici pentru tine, nu sunt aici pentru cineva, sunt doar pentru mine, ma odihnesc in singuratatea mea…dnd

astea sunt preferatele si cele mai folosite de mine... sper sa-ti placa, dar fiind prea triste sper sa n-ai nevoie de ele:*

1 răspuns:
| chokingvictim a răspuns:

Cauta pe site-ul asta www.google.ro