| PiNkYpAnDa05 a întrebat:

Ziceti-mi si mie un nume mf pentru facebook plzz urgent

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Pai ce tu ai asa un nume urat ca sa rada lumea de tine? sad

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Ce zici de numele tau?batting eyelashes

| PiNkYpAnDa05 explică (pentru Ramonaaaa):

Nu ca pe facebook mai mult se pun nume mf

| Ramonaaaa a răspuns (pentru PiNkYpAnDa05):

De fapt,daca ai observat,pe facebook se pune, in general, numele real.Toate apelativele astea pe care le foloseai la Hi5, acum le folosesc pe Facebook doar cocalarii.

| PiNkYpAnDa05 explică (pentru Ramonaaaa):

Pa nu sa stii ca multi isi pun numele real si lumea rade asa ca iti pui un nume mf de ex black angel din astea ca sa fi si tu mf sau iti pui porecla

| PiNkYpAnDa05 explică (pentru Ramonaaaa):

Nu pe mine ma cheama andreea dar toti prieteni au nume mf si numai eu sa am numele complet

| Ramonaaaa a răspuns (pentru PiNkYpAnDa05):

Pai ce tu ai asa un nume urat ca sa rada lumea de tine? sad