| Amegadaisuki a întrebat:

Ziceti-mi si mie urari de la multi ani pentru un baiat Urgent cea mai buna urare primeste funda mersi

3 răspunsuri:
| Suck a răspuns:

Ii faci o declarație de dragoste sau îi spui "la multi ani".

| OohAnamaria a răspuns:

La multi ani fericiti,/Fereasca Sfantul sa muriti/Si dorintele sa le impliniti!(Am primit-o de la un baiat de ziua mea happy )

| Heloooo366 a răspuns:

1) La multi ani, frate! sa fii sanatos, fericit, iubit si sa ai parte de tot ce iti doresti!
2). Fie ca ziua de azi sa fie cea mai fericita zi din viata ta! Si fie ca ziua de maine sa fie si mai fericita decat cea de azi! La multi ani!
3)Iti doresc darzenie ca sa poti infrunta orice obstacol, curaj si rabdare sa poti sa-ti implinesti visurile si multa dragoste sa te poti bucura de ele. la multi ani!