| mohi789 a întrebat:

Ziua buna asa dori un film cu traducere vocala funda multumesc

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Pai slabe mohi, titrarea legala a filmelor se face de zone studio oradea, si ei tritreaza foar desene pentru copii, a fost odata data legea de titrare si a filmelor dar a fost respinsa, poate stie altcineva de pe site si vede intrebarea mult succes

3 răspunsuri:
| mohi789 explică (pentru vocea):

Mersi frumos asta am gasit si eu dar 1 asa de actiune exp: carate kun fu etc multam anticipat

| mohi789 explică (pentru vocea):

Ok multam frumos pentru ajutorul acordat

| vocea a răspuns (pentru mohi789):

Pai slabe mohi, titrarea legala a filmelor se face de zone studio oradea, si ei tritreaza foar desene pentru copii, a fost odata data legea de titrare si a filmelor dar a fost respinsa, poate stie altcineva de pe site si vede intrebarea mult succes