| KyssOana a întrebat:

Ziua cand n-am ce face pe nat ascult muzica si atat ...ma plictisesc. dati-mi si voi niste idei ce sa fac sau la ce sa ma uit. fundita ^^

Răspuns Câştigător
| Did3 a răspuns:

Pai eu cand ma plictisesc fac urmatoarele lucrurisickImi fac unghiile
-Imi prind parul in coafuri noi
-Ma uit la un serial (One tree hill, e super)
-Ma joc cu catelusul meu
-Ma plim cu fetele, sau mergem la un suc... Asta poti face si tu. Funda? :*

1 răspuns:
| xCatastrophe a răspuns:

Cauta un film bun...JOaca un joc de asta cum ar fi metin sau 4story incepe un prOiect[un blog sau ceva de genu asta]`! SAu si mai bine pleaca de la calculatOr.`! Du-te afara!