| anonim_4396 a întrebat:

Ziua muncii se sarbatoreste prin distractie?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Bună dude. ♥
Ziua muncii, este o zi liberă dată de guvern. O poţi sărbători cum vrei, cu prietenii sau familia. = )

O zi bună.

2 răspunsuri:
| TheLegion a răspuns:

In SUA, Canada si Australia ziua Muncii este sarbatorita prin distractie iar celelalte tari printre care si Romania o sarbatoresc prin munci usoare sau bucurarea de roadele muncii de pe tot anul eu am sarbatorit-o muncind cu familia happy.

| stαcy a răspuns:

O sarbatoresti cum vrei tu, e zi libera...nu-ti spune nimeni ce sa faci.