| PurplePink a întrebat:

Bună! La ce centru de vaccinare din București îmi pot face vaccinul Johnson&Johnson?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Https://vaccin.live/county/BUCURESTI.html

Le gasesti aici

8 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Parca se facea la Biblioteca nationala. Auzisem la stiri, nu stiu sigur.

| cfrtobias a răspuns:

Faci Pfizer, poate oricum tot trebuie sa faci inca odata

| PurplePink explică (pentru cfrtobias):

Fac Johnson pentru că trebuie să plec curând din țară, dacă fac Pfizer nu am timp să fac și rapelul.

| PurplePink explică (pentru suntserios):

Mulțumesc!

| cfrtobias a răspuns (pentru PurplePink):

Trebuia sa iti faci din timp, nu pe ultima suta de metri

Răspuns utilizator avertizat
| PurplePink explică (pentru cfrtobias):

Ține-ți sfaturile pentru tine. Nu e problema ta cu ce vreau eu să mă vaccinez, sau de ce mă vaccinez acum.

| cfrtobias a răspuns (pentru PurplePink):

Se vede ca ai probleme cu nervii happy