| anonim_4396 a întrebat:

Buna.
Știe cineva cand se deschid cluburile si discotecile?
Mulțumesc

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
11 răspunsuri:
| Adina2004doolce a răspuns:

E deschis

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine stie... Cand nu o sa avem mai mult de cateva cazuri pe zi.

| Zuzu1991 a răspuns:

Dupa ce se vaccineaza to[n]ti
pana atunci, chiar daca sunt deschise, eu nu mi-as risca sanatatea, chiar daca m-am vaccinat cu vaccinul ala cu 95% eficacitate

| Vântulalb a răspuns:

Nimeni nu intreaba cand se deschid scolile?

| goguPatent a răspuns (pentru Vântulalb):

De ce ar intreba in conditiile in care sunt deschise deja?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru goguPatent):

Pentru ca mi-a zis o prietena ca sau deschis și nu o credeam ținând cont de cazuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Vântulalb):

Ce treaba am eu cu școlile am întrebat alt ceva
Întreabă tu de scoli dacă vezi ca nu o face nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Adina2004doolce):

Așa am auzit și eu de la o prietena ca sau deschis dar nu cred pentru ca vor sa prelungească starea de alerta din cauza cazurilor și dacă se prelungește iar nu vom avea voie sa ieșim noaptea

| Vântulalb a răspuns (pentru goguPatent):

Si cluburile, barurile, terasele, etc, sunt deschise. De ce intreaba?

| Bakak a răspuns (pentru Zuzu1991):

Nu-mi vine sa cred ca unii dintre voi credeți în aberațiile astea cu vaccinarea, nu au fost în stare în zeci de ani sa găsească un leac pentru cancer și au găsit in câteva luni leac pentru o boala care se răspundeste atât de ușor? Care afectează întreaga planeta... Nu sa găsit leac la cancer în anii de zile și aveți încredere în prostiile astea de vaccinuri.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Bakak):

Dap, asa e teoria constipatiei e MUUUULT mai buna tongue