| Dana2103 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu. Daca iubitul meu vine din Anglia luna ce vine in tara, va sta in carantina? Unii zic ca nu.

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da. Si asta se aplica pentru oricine, nu conteaza ca este iubitul tau sau nu.

https://www.cnscbt.ro/......-2020/file

14 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Stai sa citesc în globul meu de cristal sa vad ce se întâmplă cu covidu in noiembrie. Te țin la curent.

| Dana2103 explică (pentru Catrice):

Noiembrie

| Drimmero a răspuns:

Automat, Anglia e tara cu rist mare epidemiologic, e chiar pe lista aprobata de guvern.

| Catrice a răspuns (pentru Dana2103):

Da, mi-am dat seama, doar că azi am scris o grămadă de acte datate pe noiembrie și aveam impresia că deja e noiembrie laughing

| darrio2007 a răspuns:

Da.

| Dana2103 explică (pentru DoarBogdan):

Am inteles ca vine din Slovenia in Ro si nu sta in carantina

| troleibuz a răspuns (pentru Catrice):

Esti secretara?

| Catrice a răspuns (pentru troleibuz):

Dacă ma angajezi pe 5000€/luna, pot fi. happy

| troleibuz a răspuns (pentru Catrice):

Ce stii sa faci de 5000€?

| Catrice a răspuns (pentru troleibuz):

Tot tacâmulhee hee

| troleibuz a răspuns (pentru Catrice):

Cu finalizare?

| Catrice a răspuns (pentru troleibuz):

Cu,fara,cum prefera..."angajatorul".

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Dana2103):

Si nu ii este frica daca il prinde cu minciuna de un dosarel penal?

| Dana2103 explică (pentru suntserios):

Nu stiu