Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Care-ar fi cadoul ideal pentru jumatatea ta de Dragobete?

115 răspunsuri:
| lullaby23 a răspuns:

Cel mai frumos cadou este IUBIREA

| IoanaSorina a răspuns:

O poza cu noi doi intr-o rama :3

| Crocodilul01 a răspuns:

Promisiunea ca vei fi acolo pentru ea, intotdeauna!

| Paraschivstefan10 a răspuns:

Sa imi zica cineva ca ma iubeste (o fata) si sa imi spunea,, Myla Sanatate!''

| ijuuuuuuu a răspuns:

Cadoul ideal pentru jumătatea mea de Dragobete ar fi un set de lumânări parfumate în formă de inimioară.

| Dariaaaaafaranume a răspuns:

Iubirea mea :-D

| AndrrreaDeea a răspuns:

Un weekend romantic, intr-un loc special pentru noi.

| Nicolletaaa a răspuns:

Cadoul ideal pentru jumătatea mea de Dragobete este :
O călătorie pe o insulă, să fim doar noi 2, și o inimă care se deschide cu ajutorul unei chei.Pe cheie să fie un bilet : " Inima mea iți va apartine ție pentru totdeauna ♥ " iar, pe inimă să scrie "Ma simt cea mai bogată femeie. Deschide aici și vei vedea de ce!" ( In interiorul inimii să scrie : "Pentru că te am pe tine, aici, in inima mea! )

| extremeA07 a răspuns:

O carte scumpa dar goala, cu design vechi, antic in care ea sa scrie toate momentele frumoase dintre noi si care sa ramana undeva unde o sa aiba posibilitatea si urmasii nostri sa vada cum am trait si cat pret am pus pe dragostea adevarata.

| GeooGeorgianaBotea1996 a răspuns:

Un ursulet

| AdrianaLacan a răspuns:

Un puzzle personalizat din lemn, carton sau cu magnet, se poate si inramat dupa ce il veti face impreuna. Il poti personaliza cu o fotografie sau colaj cu mai multe si suplimentar cu text, si il gasesti la diferite dimensiuni.

| 26andrei26 a răspuns:

Un urs foarte mare de plus cu o inima personalizata pe care sa scrie: "Asta este cea mai minuscula particica prin care iti arat cat Te Iubesc!"

| alisuc a răspuns:

Un glog in forma de inima cu o poza cu noi si in apa sa fie inimioare

| AndreiRadu00 a răspuns:

Un sarut lung si un lantisor frumos

| MargarinaCuMustar a răspuns:

O colectie de tricouri cu Pantera si Nirvana

| EuGabriela a răspuns:

Un sarut si o ciocolata e cea mai buna varianta happy

| FGirl a răspuns:

O ciocolata in forma de inimoara.

| napolitaneee a răspuns:

Mai multa atentie din partea mea pentru el laughing

| elyd12 a răspuns:

Un album creat manual din hârtie colorată roşie, cu cele mai frumoase poze sau orice cadou creat manual de mine. Este un cadou mai special şi mai preţioshappy

| KanekiKen a răspuns:

Un mic-dejuns surpriza in pat si un sarut plin de iubire

| mariusice a răspuns:

Un inel de logodna

| MandyMaya a răspuns:

O excursie in doi in Insulele Maldive. Rasfat, relaxare si o destinatie de neuitat

| 1234567890qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm a răspuns:

Un te iubesc, o imbratisare din toata inima si un sarut

| uAme a răspuns:

Un sarut. :3

| Andraandra_8595 a răspuns:

O pereche noua de bocanci.

| jorjet68 a răspuns:

O masina de tuns

| PatrickOscar a răspuns:

Eu i-as spune:
Iubit-o astazi toate dorintele tale se vor implini... (in limita posibilitati)...astazi tu esi sefa happy

| Lienerth_Tobias_1999 a răspuns:

Ciocolată învelită în formă de inimioară.

| anamariagabi a răspuns:

Un album foto cu diferite poze+memo.