| Monimoni1996 a întrebat:

1. Buzele subtiri nu satisfac băiatul la oral in acelasi mod?

2. Cand i-am facut oral, ii curgea lichidul acela, asta inseamna ca era excitat nu?
Mentionez ca sunt la începutul vietii sexuale

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

1. Buzele subtiri nu satisfac băiatul la oral in acelasi mod?
Raspuns : Placerea resimtita este la fel de intensa indiferent cat de groase sau subtiri sunt buzele partenerei/partenerului de sex oral.
2. Cand i-am facut oral, ii curgea lichidul acela, asta inseamna ca era excitat nu?
Raspuns : Lichidul preejaculator este produs de cele 2 glande bulbouretrale (Cowper) pe toata perioada cat exista si persista starea de excitatie, cea care mentine penisul in stare erecta. In concluzie rezulta ca in mod absolut sigur partenerul era excitat. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

1. ba fix la fel. De fapt, organul esențial și de bază în sexul oral este limba.
2. evident că da.

| Drimmero a răspuns:

Nu conteaza buzele, conteaza tehnica femeii/

Răspuns utilizator avertizat
| Ely1234567 a răspuns:

Nu contează buzele contează experienta fetei