| aaannnnnnooooonnniiimmm1542 a întrebat:

Buma am si eu o intrebare si sper sa ma puteti ajuta.eu am varsta de 16 ani iar iubitul meu varsta de 17 ani, acum 2 saptamiani a venit iubitul meu la mine acasa si i-am facut sex oral nu eram dezbracati complet eram in ghiloti si eu in sutien dupa ce ne-am excitat am vazut ca aveam lichidul seminal de la el dupa ce am vazut am fost si mi-am fcaut dus mentionez ca nu am intretinut relati sexuale si suntem amandoi virgini. Oare pot ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| XxBlueRosexX a răspuns:

Cu siguranta nu. daca ai inghitit acesta merge in stomac iar nu are cum sa ajunga in uter, stai linistita ca sa ramai insarcinata trebuie sa faceti dragoste iar el sa slase in tine lichidul seminal. Deci sarcina in cazul asta e exclusawinking funda?

9 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Nu ma mir ca i-ai facut un oral.

| XxBlueRosexX a răspuns:

Imi dai fundita te roghappy

| OMFGConrad a răspuns:

@Nu de ce sperii fata laughing
ON: nu poti ramane insarcinata astfel.

| Nu a răspuns (pentru OMFGConrad):

Cine stie frate, daca-i intra fetei lichidu' seminal al aluia din filme in imaginatie?
Sau daca aude cuvintele "lichid seminal" si le aude? Ii intra in urechi.
Poti sa stii? E periculos rau.

| nico097 a răspuns:

Cum sa ramai gravida daca faci sex oral si mai esti virgina daca intretii relatii sexuale neprotejate atunci e posibil sa ramai.

| vivigreen a răspuns:

Nu deloc. chiar nu are legatura, sexul oral e o chestiune complet diferita de penetrarea in sine deci nu poti ramane gravida. stai linistita draga mea:*

| ServicePC a răspuns:

Nu

| nicolas25ianis a răspuns:

Trebuie sa pui o poza cu tine sa vedem daca ramai gravida sau nu

| Eronik a răspuns:

Nici vorba sa ramai gravida, stai linistita. Bafta cu iubitul.