| mel1 a întrebat:

Lichidul preejaculator apare la baieti cand este excitat? adica daca baiatul vede o tipa buna pe strada si se excita atunci o sa elibereze lichidul acela preejaculator?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu chiar asa cretin e creierul incat sa ejaculeze aiurea ceva produs de testicule, ejacularea are nevoie de penetrare sau stimulare fizica a penisului, ejacularea e o resursa de vitamine, proteine etc gandeste ca e o viata in sperma scuze milioane de vietii

| neutrino a răspuns:

Ai incurcat ordinea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu intotdeauna poate aparea.
Te pup!

| Stefi21 a răspuns:

Teoretic da.Dar practic nu intotdeauna.Depinde de intensitatea stimulului si de persoana in cauza.E putin naiv sa iti inchipui ca x merge pe strada vede o tipa buna si asta e de ajuns happy

| mel1 explică:

Dar, involuntar se elibereaza acel lichid? adica nu poate sa opreasca sa elibereze acest lichid?

| Stefi21 a răspuns (pentru mel1):

Da,este un lucru involuntar.