| iiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

1 cum imi dau seama daca prietenul meu vrea sa ramana langa mine mereu?

Răspuns Câştigător
| omik a răspuns:

Uite eu cu prietenul meu ne-am certat de o gramada de ori si tot el a venit ca un catel la mine puppy dog eyes...da revenind la intrebare ta iti dai seama ca te iub mult si vr sa fiti mereu impreuna daca iti spune mereu ca te iueste, si iti demonstreaza asta.Si mai ales daca te respecta kiss

5 răspunsuri:
| OnlineZ a răspuns:

Nu stiu daca o rogi pe mama Omida sa te invete si pe tine sa vezi in viitorwinkingAsa o sa iti dai seama ca te vrea pentru todeauanalaughing

| h3r a răspuns:

Astepti o "eternitate".
Pana la adanci batraneti...

| Liliana1981 a răspuns:

Fa-l sa vrea sa ramana langa tine mereu.

| TheBlackAng3l a răspuns:

Cand te va cere in casatorie, dar sa stii ca si asa, asta nu inseamna ca mai tarziu nu se poate razgandii big grin bafta sa aveti

| Smecheritza a răspuns:

Dupa cum se comporta cu tine! Sa spui ca iubesti vesnic si ca niciodata nu o sa va despartiti e usor dar cind vine vorba de demonstratii atunci apar si greutatile! Pune-ti la incercare iubitul si sfatul meu iubeste cu capul si nu cu inima. :* succese